X

Přihlášení

Jméno:
Heslo:
 
Vytvořit účet
Zapomenuté heslo

Hair Repair Shampoo 200 ml

Hair Repair Shampoo 200 ml
200 ml
Skladem10000
Cena350,- Kč

Reparační šampón pro všechny typy vlasů s recepturou založenou na formuli Biopeptide Complex a Nutrivi vodě.  Neobsahuje sůl . Vyvážené účinky přírodních peptidů, keratinu a vitamínového komplexu (A, E, H, B5) intenzivně obnovují poškozené vlasové struktury a vyplňují poškozená místa.

Šampon zajišťuje vlasům správnou hydrataci, pružnost a zdravý vzhled. Keratin obsažený v šamponu opravuje poškozené části vlasů, čímž opět získávají pružnost a zdravý vzhled po celé své délce. Doporučuje se zejména pro lámavé, roztřepené a vysušené vlasy, které potřebují intenzivní regeneraci.

Kombinace zdokonaleného vitamínového komplexu, keratinu a Biopeptide Complex umožňuje udržení normální hydratace vlasů a jejich hloubkovou regeneraci na buněčné úrovni. Čistící formule, která intenzivně hydratuje vlasové vlákno od kořínků až ke konečkům, kontroluje elektrizování suchých vlasů.

Šampón neobsahuje SŮL, parabeny, silikony, minerální oleje, SLES & SLS ani umělá barviva.

Aktivní složky

Biopeptide complex – obsahuje jedinečnou kombinaci oligo- a polypeptidů, které zajišťují okamžitou a dlouhodobou hydrataci všech vrstev vlasové pokožky. Peptidy slouží k přenosu aktivních látek, které posilují vlasy do hloubky kůže, čímž stimulují folikuly k tvorbě dlouhých vlasových stonků. Mají energetizující vlastnosti, stimulují buňky kůže k tvorbě kolagenu a elastinu, revitalizují vlasové folikuly, čímž vlas nabývá lesk a pružnost.

Keratin – jeho úkolem je regenerace poškozeného vlasu, tedy doplnění chybějících přírodních složek, které budují strukturu vlasu. V této souvislosti je keratin určen pro suché, lámavé, matné a poškozené vlasy např. po chemických procedurách.

Efekty působení keratinu

 • vlasy jsou výrazně posílené, zvětšuje se jejich objem a nabývají lesk
 • hydratuje, vlasy jsou tak hebčí na dotek
 • uzavírá vlasové kutikuly (šupinaté vrstvy vlasu) a regeneruje roztřepené konečky
 • prodlužuje trvanlivost kadeří po trvalé ondulaci
 • chrání prameny vlasů před mechanickým poškozením, také před tím, které vzniká při česání
 • díky obsahu síry, která má antimykotické a zmírňující účinky, zlepšuje stav pokožky hlavy (likviduje lupy)
 • chrání před škodlivým působením oxidačních činidel, barev a přípravků pro trvalou ondulaci
 • působí jako ochranný štít - zabraňuje negativním účinkům UV záření a větru

 
Vitamín H – brání zvýšené činnosti kožních žláz a tedy nadměrné tvorbě kožního mazu. Stimuluje absorpci vitamínů organismem a zlepšuje tak rozvoj buněk přispívá k růstu většího množství vlasů.


Vitamín B5 – (kyselina pantotenová) má mimořádný význam pro ochranu zdraví vlasů. Hraje důležitou roli v dělení buněk ve vlasovém folikulu. Jeho přítomnost je proto nezbytná pro normální růst vlasů. Patří základním k přírodním složkám stavebních prvků vlasů odpovědných za jeho mechanické vlastnosti (síla a pružnost). Představuje také důležitou složku pojiva, které vyplňuje mezibuněčné prostory a udržuje normální vlhkost vlasů. Vitamíny ze skupiny B brání zvýšené činnosti mazových žláz, často provázené zánětlivými kožními změnami oslabujícími vlasy.


Vitamíny A a E – Vitamín A urychluje cyklus buněčné obnovy a má vliv na normální stavbu keratinu, základní složky vlasů. Vitamín E je silný antioxidant, který bojuje proti volným radikálům a chrání vlasy před poškozením vlásečnic, které je zásobují výživnými složkami. Rozšiřuje kapiláry a usnadňuje tak zásobování vlasových folikulů prostřednictvím krve. Obzvláště důležitý význam pro vlasy má vitamín A obsažený v šamponu a složky, které podporují růst vlasů a chrání je před nemocemi a škodlivými vlivy vnějšího prostředí a počasí. Oba vitamíny působí proti stárnutí pokožky.

Použití

Šampon aplikujte na mokré vlasy jemným masírováním vlasové pokožky. Vytvořenou pěnu nechte působit několik minut a následně důkladně opláchněte teplou vodou. Pokud je to nutné, činnost zopakujte.


Účinky

 • vlasy myje šetrně bez narušení jejich přirozené ochranné bariéry
 • inovativní receptura šamponu zajišťuje jemné čištění vlasů, šampon je obzvlášť ohleduplný k citlivé pokožce hlavy
 • šampon proniká přímo do nejvíce poškozených částí a komplexně obnovuje jejich strukturu, tím pomáhá regenerovat poškozené vlasy
 • důkladně čistí
 • hloubkově regeneruje a intenzivně hydratuje
 • snižuje riziko elektrizování vlasů
 • vlasům dodává hebkost a hladkost