X

Přihlášení

Jméno:
Heslo:
 
Vytvořit účet
Zapomenuté heslo

Vitamin C+

Vitamin C+
90 kapsl
Cena770,- Kč

NUTRIVI VITAMIN C+ - výživový doplněk 100% přírodního původu, který obsahuje jedinečné spojení 5 přírodních rostlinných extraktů, se standardizovaným obsahem aktivních látek: vitamínu C, křemíku, diosminu a hesperidinu v nejlepší hydrofilní formě.

Základem multifunkčnosti a komplexnosti přípravku je čistě přírodní původ, vhodný poměr a synergie působení složek, které tvoří Nutrivi Vitamin C+. 

  • ŠÍPEK - extrakt ze šípků standardizovaný na 70% vitamínu C
  • RAKYTNÍK - extrakt z rakytníku, standardizovaný na 40% vitamínu C
  • ACEROLA - extrakt z aceroly standardizovaný na 25% vitamínu C
  • BAMBUS - extrakt z bambusových výhonků standardizovaný na 70% křemíku
  • MIKRONIZOVANÁ FLAVONOVÁ FRAKCE - z pomerančové kůry, standardizovaná na 90% diosminu a 10% hesperidinu

Jejich blahodárné účinky na lidské zdraví a fyzickou kondici jsou významné. Pravidelný přísun zvenku se dnes stává absolutní nutností.

Diosmin a hesperidin - látky se zdokumentovaným vlivem na činnost cévního systému. Zvyšují napětí žilních stěn, zabraňuje stagnaci krve v žilním systému, především v nohách.

 

Na rozdíl od většiny zvířat lidské tělo nedokáže vytvořit a uložit ani jeden miligram vitamínu C. Jeho úplný nedostatek ve stravě má fatální následky, důkazem může být vysoká úmrtnost námořníků, kteří v minulých stoletích přišli o život v důsledku kurdějí, způsobených nedostatkem vitamínu C. Jako "molekula života" je nezbytně potřebný pro normální průběh celé řady životních funkcí, proto je přísun zvenčí, v co nejlépe absorbovatelné přírodní formě je absolutní nutností.
 
Mnohé vědecké studie dokazují mimořádné účinky přírodního vitamínu C na naše zdraví. V důsledku naší práce a díky receptuře, kterou jsme vypracovali, vzniklo jedinečné nutraceutikum z řady NUTRIVI - Vitamín C. Produkt dodává výjimečné, přírodní "molekuly života", jak pojmenoval vitamín C jeho objevitel, prof. Albert Szent-Gyorgyi, který získal Nobelovu cenu za medicínu.  
 
 
PŘÍNOSY PRAVIDELNÉHO UŽÍVÁNÍ NUTRIVI VITAMIN C+ 
Výživový doplněk stravy Nutrivi Vitamin C + dodává tělu přírodní vitamín C společně s bioflavonoidy, křemíkem, hesperidinem, které ho doprovázejí a které pocházejí z přírodních rostlinných extraktů s nejlepší mírou absorpce a asimilace. Aktivní složky přípravku účinkují komplexně a synergisticky podporují své funkce, čímž přispívají k normálnímu průběhu celé řady procesů v těle, především k těmto: 
 
•tvorbě kolagenu - stimulují procesy biosyntézy kolagenu pro zajištění normálního stavu a fungování vlásečnic, dásní zubů, kostí a chrupavek i pokožky, vlasů a nehtů
•snížení vyčerpání a únavy
•udržení normálního energetického metabolismu
•ochraně buněk proti oxidačnímu stresu - antioxidační účinky
•normálnímu fungování imunitního systému
•normálnímu fungování oběhové soustavy
•normálnímu fungování nervové soustavy
•zvýšené absorpci železa ze stravy
•regeneraci redukované formy vitamínu E
•neutralizování účinků toxických látek, které pronikají do těla zvenčí
•antibakteriálním, protizánětlivým, stahujícím, protiprůjmovým a hemostatickým účinkům
•snížení toxicity látek způsobujících otravu, např. olova
 
 
AKTIVNÍ SLOŽKY A JEJICH ÚČINKY:
 
Extrakt ze šípků standardizovaný na 70% vitamínu C
Šípky (Rosa canina) - jeden z nejbohatších zdrojů vitamínu C. Již jeden až tři plody mohou pokrýt denní potřebu tohoto vitamínu u dospělého člověka. Je bohatým zdrojem flavonoidů, antokyanů, pektinů a organických kyselin, které mají vliv na zvýšení absorpce, zintenzivnění účinků a ochranu před rozkladem vitamínu C obsaženého v rostlinném extraktu. Koncentrát z plodů šípků se vyznačuje vysokou antioxidační aktivitou, podporuje odolnost organismu při slabosti, únavě, stresu. Posiluje stěny cév. Obsah polyfenolů ovlivňuje aktivizaci uvolnění, močopudných mechanismů a pocení. Přítomnost tříslovin přispívá k antibakteriálním, protizánětlivým, stahujícím, protiprůjmovým a hemostatickým účinkům. Podporuje reakce organismu při otravě léky nebo škodlivinami, které se nacházejí ve vzduchu, vodě a stravě. 
 
Extrakt z aceroly standardizovaný na 25% vitamínu C
Acerola (Malpighia glabra) - rekordmanka z hlediska obsahu vitamínu C - jeden plod s hmotností 4,5 g má tolik vitamínu C, jako 1 kg citronů. Malý pohár (180 ml) šťávy z aceroly může obsahovat tolik vitamínu C, jako 14 l pomerančové šťávy. V plodech se nachází značné množství provitamínu A. Obsahuje celou řadu blahodárných látek, jako jsou thiamin (vitamín B1), riboflavin (vitamín B2), niacin (vitamín PP), vápník, fosfor a železo, bílkoviny, hořčík, mangan, kyselinu jablečnou. 
Jedinečná kombinace složek v extraktu z aceroly představuje bohatý zdroj vitamínu C a látky podporující její účinky. Přispívá k tvorbě protilátek, podporuje účinky antioxidantů. Pomáhá při léčbě zažívacího traktu, díky vlastnostem kyseliny jablečné, fenolických kyselin a tříslovin (látky s tzv. zdraví prospěšným účinkům, které se vyznačují velmi vysokou antioxidační aktivitou)
 
Extrakt z rakytníku, standardizovaný na 40% vitamínu C
Rakytník - rostlina, jejíž plody patří k rekordmanům v obsahu množství drahocenného vitamínu C. Extrakt z rakytníku podporuje přirozenou obranyschopnost organismu a přispívá k udržení správného fungování imunitního systému. Jako bohatý zdroj vitamínu C přispívá ke správné funkci pokožky a sliznic. Přispívá ke správnému metabolismu pro tvorbu energie, ke snížení vyčerpání a únavy. Podporuje činnost trávicí soustavy a přispívá ke správné funkci krevních cév. Extrakt z rakytníku je známý také tím, že přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem.
 
Extrakt z bambusových výhonků standardizovaný na 70% křemíku
Bambus (Bambusa Shreb.) - mimořádně bohatý, přírodní, rostlinný zdroj křemíku, jednoho z nejdůležitějších stopových prvků. Lidské tělo ho nedokáže syntetizovat a jeho vysoká hladina v těle, která je přirozená pro novorozence s přibývajícím věkem klesá. I proto je důležitá suplementace tímto minerálem, který je nezbytný pro život, kromě jiných pozitivních vlastností je důležitý jeho vliv na stav vlasů, pokožky, nehtů a kostí. Křemík z bambusu je nejrychleji absorbovatelný z vyskytujících se přírodních zdrojů. Kromě křemíku jsou mladé bambusové výhonky bohaté na další vzácné složky, jako jsou aminokyseliny (tyrosin, arginin), minerály, sacharidy, bílkoviny, vitamíny, rhamnosy nebo flavonoidy.
 
Mikronizovaná flavonová frakce z pomerančové kůry, standardizovaná na 90% diosminu a 10% hesperidinu
Diosmin - organická látka se zdokumentovaným vlivem na činnost cévního systému, a to zejména žil. Zvyšuje napětí žilních stěn, čímž zabraňuje stagnaci krve v žilním systému, především v nohách. Příznivě ovlivňuje žíly i tím, že působí proti otokům, zlepšuje lymfatickou drenáž, stimuluje peristaltiku lymfatických cév a průtok lymfy. Prokazuje ochranný účinek na cévní endotel, zabraňuje rozvoji zánětů v malých cévách, čímž snižuje jejich propustnost a následně zlepšuje mikrocirkulaci v tkáních.
 
Hesperidin - organická sloučenina, která se řadí mezi flavony. Má antioxidační, protizánětlivé, hypolipidemické a chránící cévy vlastnosti a snižuje hladinu cholesterolu v krvi. Hesperidin zlepšuje stav vlásečnic tím, že zmenšuje jejich propustnost. Působí synergicky na vitamín C při syntéze kolagenu. Bylo také prokázáno, že může zpomalovat úbytek kostní hmoty a snižovat počet lipidů v krevním séru a v játrech.
 
 
Přípravek Vitamin C+ obsahuje: 
Extrakt z šípků standardizovaný obsah 70% vitamínu C, extrakt z rakytníku standardizovaný obsah 40% vitamínu C, bambusový extrakt standardizovaný obsah 70% křemíku, extrakt z aceroly (Barbadoská třešeň) standardizovaný obsah 25% vitamínu C, diosmin, hesperidin, hydrogenovaný řepkový olej, obal kapsle (rybí želatina).

Užívejte denně 1 až 3 kapsle doplňku stravy Nutrivi Vitamin C+. Stanovená doporučená denní dávka se nesmí přesáhnout. Doporučuje se vyvážená strava a zdravý životní styl.
 
Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Zvýšení denní dávky, např. v případě vyšší potřeby, je možné pouze po konzultaci s lékařem.
 
Organismus člověka a všech primátů, není schopen samostatně syntetizovat vitamín C ani jej ukládat. Proto se pro normální fungování musí dodávat denní stravou. Zvířata, která dokážou syntetizovat vitamín C, ho vyrábějí v množstvích od několika gramů za den, což umožňuje porovnat potřeby člověka. 
 
V dnešním světě, plném chemikálií, znečišťujících látek a působení stresu, dokonce i konzervativní přístup stanovuje požadovanou dávku na 300-400 mg vitamínu C. 
 
Upozornění a doporučení:
 
• Doporučuje se přijímat vyváženou stravu a vést zdravý životní styl. Doplněk stravy nesmí být náhradou pestré stravy
• Neužívejte po uplynutí data minimální trvanlivosti
• Neužívejte, pokud jste alergičtí (přecitlivělí) na kteroukoliv složku
• Skladujte při pokojové teplotě na suchém místě, z dosahu malých dětí, v uzavřeném originálním balení